لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم

اگر باورهایتان را با قوانین هستی همسو کنید رشد شما تضمینی است (سجاد عبادی)

خانه / پول و کسب و کار / شما چرا پولدار نیستید؟

شما چرا پولدار نیستید؟

شاید این سوال که شما چرا پولدار نیستید؟ یکی از مهمترین سوالات شما در زندگی باشد.شاید مهمترین سوالی باشد که اگر به آن پاسخ دهید خیلی از مشکلات شما در جنبه های زندگی حل شود.

 

درواقع سوال شما چرا پولدار نیستید؟ یک سوال ساده نیست یک حقیقتی هست که باید بدانید و برای رفع آن اقدام کنید.

در این مقاله سعی میکنیم به صورت مفید و مختصر به شما چرا پولدار نیستید؟ پاسخ دهیم.

 

قبل از شروع بحث اصلی یک نکته خیلی مهم خدمت شما عرض کنم و اون اینکه باید از همین الان شانس ندارم و نداشتم,خدا نخواست,من نمیتونم و این چرندیات رو کلا از ذهن خودتون پاک کنید

 

با این موارد خودتون رو کنار نکشید و نگید من مقصر نیستم پاسخ اصلی به سوال شما چرا پولدار نیستید؟ اصلا به این موارد ربطی ندارد.

پاسخ فقط در یک چیز است آن هم در ذهن شماست.

 

نمیدونم تا چه حد به نیروهای نامرئی اعتقاد داری به اون نیروهایی که هر کاری میکنی تا پول به دست بیاری ولی میبینی نمیشه,به اون نیروهایی که هر چقدر تلاش میکنی تا درآمدت رو بیشتر کنی ولی میبینی نمیشه هر کاری میکنی تا به پول برسی انگاری میبینی یه چیزی هست که نمیذاره به پول بیشتر برسی.

 

شما چرا پولدار نیستید؟

شما چرا پولدار نیستید؟

خوب حالا شما چرا پولدار نیستید؟

تنها پاسخی که می توان به این سوال داد این است که شما باورهای منفی در مورد پول و ثروت دارید و باید قبول کنید که این باورها کاملا اشتباه است و اگر به هر دلیلی این باورها را تغییر ندهید این اوضاع همچنان به این منوال خواهد گذشت.

شاید از خود بپرسید این باورها چه چیز هایی هستند؟

شاید باور دارید که اوضاع کشور خراب است

شاید باور دارید پول درآوردن سخت است.

شاید باور دارید که از راه حلال نمی شود پولدار شد.

شاید باور دارید که درآمد شما روز به روز کم می شود.

شاید باور دارید که موقعیت پولدار شدن کم شده است.

همه این ها باورهای ظاهری هستند و شما این باورها را می توانید به ما ثابت کنید تنها به این دلیل که در این شرایط هستید و این شرایط را می بینید.

 

ولی این باورهای شما از یک سری باورهایی سرچشمه می گیرند به نام باورهای باطنی که در دوره کامل علم ثروت مفصل راجب این موضوعات با شما سخن می گوییم.

 

به شما ثابت میکنیم که باورهای باطنی ایجاد کننده باورهای ظاهری می باشد و اگر باورهای باطنی خود را تغییر دهید این باورهای ظاهری از بین می روند.

شما تنها به این دلیل پولدار نیستید که باورهای باطنی عمیقی در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما قرار گرفته است و شما از آنها خبر ندارید و باید ان را تغییر دهید نمونه یک باور باطنی که خود شما شاید از آن خبر نداشته باشید این است که اگر من پولدار شوم دیگران ناراحت می شوند.

این باور باطنی عمیق بر سیستم زندگی مالی شما بر درامد شما اثر گذاشته و شما چون علم ثروت رو به خوبی بلد نیستید و کمبود آموزشی در این زمینه دارید احساس می کنید که اوضاع خراب کشور باعث ایجاد این مشکل درامد کم می شود.

 

همه چیز خیلی ساده هست فقط کافیست تمرکز خود را از ظاهر قضیه بردارید و به باطن توجه کنید به پشت پرده توجه کنید آنوقت میبینید که همه چیز رفته رفته تغییر میکند.

 

شما برای اینکه بتوانید باور باطنی خود را شناسایی کنید و آن را تغییر دهید باید به اصول علم ثروت کاملا تسلط داشته باشید و ما این اصول علم ثروت را در اختیار شما قرار میدهیم تنها کافیست اینجا کلیک کنید.

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post

درباره سجاد عبادی

هیچ قدرت و نیرویی در جهان نیست که از قدرت باور پر قدرت تر باشد تمامی نیروی های درونی فردر ا در اختیار دارد.تمام وقت و انرژی خود را برای شناسایی و تغییر باورها گذاشته ام و در این راه از قرآن و قوانین الهی استفاده می کنم.هر گاه باور خود را تغییر دهید زندگی تان تغییر خواهد کرد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

code

x

این مطالب را نیز ببینید!

چگونه پولدار شویم

چگونه پولدار شویم؟ یا چگونه پول به دست می آوریم؟ سوالی است که همیشه ذهن ...