لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم

اگر باورهایتان را با قوانین هستی همسو کنید رشد شما تضمینی است (سجاد عبادی)

خانه / حمام مغزی / چگونه مشکلات را حل کنیم؟

چگونه مشکلات را حل کنیم؟

در این بخش از حمام مغزی سجاد عبادی پیرامون مشکلات و راه حل مشکلات با شما صحبت می کند و به شما میگوید که چگونه مشکلات را حل کنیم؟

شاید دغدغه شما هم این باشه که چجوری گرفتاری ها رو کم کنیم و چجوری از پس مشکلات بر بیایم؟

 

درواقع هدف اصلی شما این است که چجوری مشکلات خود را حل کنیم و چه راه حلی وجود دارد که بتوانیم مشکلات را رفته رفته از بین ببریم.؟

 

یکی از مهمترین عواملی که باعث می شود مشکلات روز به روز بیشتر و بیشتر شود تمرکز بر روی آنهاست.

 

یعنی هر چقدر شما احساس بدی داشته باشید و مدام افکار منفی را در خود پرورش دهید این دو با هم ترکیب شده و فرکانس شما را ایجاد کرده و باعث می شود که وارد مجموعه ای بشید که مشکلات بیشتر و بیشتر شود.

 

مشکلات یکی از بهترین روش هایی هست که ما می توانیم به کمبود های درونی خود پی ببریم و از آنها به نفع خود استفاده کنیم.

 

یکی از مهمترین روش ها برای حل مشکلات استفاده از سوال چگونه به جای چرا می باشد.

 

اگر برای مشکل خود مدام از واژه چرا استفاده میکنید در واقع به نوعی مشکلات بیشتری را وارد زندگی خود می کنید و اگر به صورت واضح بخوام شرح بدم شما با واژه چرا دنبال راه حل نیستید و وقتی دنبال راه حل نباشید یعنی آرامشی هم در وجود شما ایجاد نمی شود.

 

اما اگر از واژه چگونه استفاده میکنید نا خودآگاه به این موضوع می رسید که من باید در دل مشکلات به آرامش برسم و آرامش خود را حفظ کنم و وقتی آرامش خود را حفظ کردم این جمله را میتوانم عمیقا درک کنم که راه حل مشکلات به شدت به آرامش در دل مشکلات بستگی دارد

 

یعنی هر چقدر به آرامش برسید مشکل از شما دور می شوند و به نوعی شما را رها میکنند ولی اما اگر به آرامش نرسید قطعا مشکل نه تنها کم نخواهد شد بلکه بیشتر هم خواهد شد.

 

برای اینکه بتوانید در دل گرفتاری ها و سختی ها راهی برای خود باز کنید باید از شر افکار و احساسات بد خلاص شوید رمز رهایی از افکار منفی رساندن خود به حال و احساس خوب در هر شرایطی می باشد

 

شاید با خود بگوئید که مگه میشه آدم در دل سختی ها آرامش خودش رو حفظ کنه ولی باید اینم بدونید که در دل سختی ها اگه به آرامش نرسید راه حلی هم به سمت شما نخواهد آمد یعنی درواقع نمیتوانید ایده ای دریافت کنید تا آن مشکل را برطرف کنید.

ایده ها زمانی به سمت ما هدایت می شوند که بتوانیم در دل سختی ها به آرامش برسیم لزوم دریافت ایده و راه حل مشکل رسیدن به آرامش می باشد.

در ادامه سجاد عبادی توضیحاتی در مورد اینکه چگونه مشکلات را حل کنیم؟ با شما سخن میگوید و موارد و نکات مهمی را با شما در میان می گذارد که می تواند راهنمای خوبی برای حل گرفتاری ها و سختی ها در زندگی شما باشد

شما هر چقدر بیخیال تر باشید هرچقدر علی بی غم باشید گرفتاری ها از شما دور خواهد شد.

ما غیر از این فایل فایل های دیگری نیز در مورد مشکل ارائه خواهیم داد تا بتوانید به صورت واقعی آن هارا بشناسید و به ماهیت دقیق آنها پی ببرید و بتوانید رابطه خوب و صمیمی با این موارد برقرار کنید و از آنها به عنوان پل و ابزاری برای رسیدن به خواسته ها و اهداف خوب استفاده کنید.

اگر میخواهید پاسخ سوالات خود را بدانید پیشنهاد میکنم این فایل را از دست ندهید به آن گوش کنید و رفته رفته نکات گفته شده را وارد زندگیتان کنید.

 

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post

درباره سجاد عبادی

هیچ قدرت و نیرویی در جهان نیست که از قدرت باور پر قدرت تر باشد تمامی نیروی های درونی فردر ا در اختیار دارد.تمام وقت و انرژی خود را برای شناسایی و تغییر باورها گذاشته ام و در این راه از قرآن و قوانین الهی استفاده می کنم.هر گاه باور خود را تغییر دهید زندگی تان تغییر خواهد کرد.

یک نظر

  1. موسی منصوری،،ممنون ازتجربیات عاااااااااالی خیلی دوست دارم سجادعبادی

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

code

x

این مطالب را نیز ببینید!

غرور و تکبر بزرگترین مانع رشد و پیشرفت

یکی از مهمترین مواردی که افراد متاسفانه آن را در زندگی خود مد نظر قرار ...