لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم

اگر باورهایتان را با قوانین هستی همسو کنید رشد شما تضمینی است (سجاد عبادی)

خانه / چگونه / چگونه رزق و روزی خود را بیشتر کنیم؟

چگونه رزق و روزی خود را بیشتر کنیم؟

در این بخش از مقالات مربوط به چگونه راجب افزایش رزق و روزی با هم صحبت می کنیم و به این سوال خیلی مهم پاسخ خواهیم داد که چگونه رزق و روزی خود را بیشتر کنیم؟

شاید مهمترین موضوعی که به دنبال آن هستید افزایش رزق و روزی و اینکه چگونه رزق و روزی خود را بیشتر کنیم؟ هستید.

 

در این مقاله به صورت خیلی خلاصه و خیلی مهم به این سوال چگونه رزق و روزی خود را بیشتر کنیم؟ پاسخ خواهم داد و امیدوارم با دید باز این مقاله را مطالعه کنید.

ما برای اینکه بتوانیم به این سوال پاسخ دهیم باید این موضوع را باز کنیم که ما دو نوع رزق و روزی داریم که در ادامه این دو رزق و روزی رو براتون باز میکنم.

 

چگونه رزق و روزی خود را بیشتر کنیم؟

طبق فرمایش حضرت علی (ع) بزرگترین روانشناس عالم ما دو تا رزق داریم یکی رزقی که ما میریم به سمتش و دیگری رزقی که اون میاد به سمت ما.

اولی همونی هست که با کسب و کار خودت به دستش میاری,یعنی رزقی که شما به دنبال اون هستید و دومی رزقی هست که اون به دنبال شماست یعنی بدون اینکه تلاشی برای آن کرده باشی آن رزق به سمت شما حرکت میکند.

چگونه رزق و روزی خود را بیشتر کنیم؟

چگونه رزق و روزی خود را بیشتر کنیم؟

 

رزق اول نیاز به تلاش فیزیکی و نیاز به انجام یک سری کارها داره ولی رزق دوم این موارد رو نداره و زمانی به سمت شما میاد که حالتون خوب و احساستون خوب باشه.

بذارید این بخش رو اینجوری با هم بررسی کنیم و ببینیم این رزق دوم چه زمانی فعال میشه و چرا تا به الان فعال نشده بود؟

دو تا لوله خیلی بزرگ با قطرهای متفاوت رو در نظر بگیرید همانند شکل زیر.

چگونه رزق و روزی خود را بیشتر کنیم؟

رزق و روزی

تقریبا همه افراد یک نوع درآمد خاصی را تجربه می کنند یکی درآمد بیشتر یکی درآمد کمتر و انواع و اقسام کسب و کارها نیز موجود هست و هر کسی بنابر مدل کسب و کاری خود یک مقدار مشخصی از درامد را تجربه می کند.

 

اما مساله مهم و خیلی حیاتی در مورد رزق دوم این است که چگونه بیشتر می شود و چگونه بر رزق اول تسلط دارد و می تواند کلا میزان درآمد را متحول کند.

 

مهمترین موضوعی که باید آن را بدانیم و خیلی از افراد از وجود آن آگاه نیستند موضوع قوانین هستی و کیهانی و ارتباط آن با سیستم مغزی و ذهنی ما انسان هاست.

 

هر چیزی که در ذهن ما می گذرد دقیقا مشابه ان در جهان هستی برنامه ریزی شده و وارد زندگی ما می شود.

یا خیلی ساده بگم جهان هستی شکل قابل مشاهده و ملموس و بزرگ شده ذهن ما انسان هاست.

 

این جهان هستی و کائنات می تواند به سود ما یا به ضرر ما کار کند.

 

اگر درآمد خیلی عالی داری,اگر رزق و رزی خیلی بیشتری وارد زندگیت می شود,اگر از لحاظ مالی هیچ مشکلی نداری و با خیال راحت زندگی می کنی این نشون میده جهان هستی با شما در این بخش همراستا هست. و به سود شما کار می کند.

 

اما اگر درآمد خوبی نداری,مدام دنبال پول و درآمد بیشتر هستی,همیشه لنگ پرداخت بدهی ها و پرداخت اقساط هستی,همیشه میزان خرج شما از میزان درآمد شما بیشتر است و … این نشون میده کائینات داره به ضرر شما کار میکنه.

 

اما این کائنات مگه مخلوق الله نیست؟ و خداوند مگر بدی بنده خودش رو میخواد؟ مگه خداوند دوست داره که بندش در بدبختی و مشکلات باشه؟ مگه خدا می خواد که بندش فقیر و بی پول باشه و همیشه محتاج پول باشه؟

 

اگه میگیم کائنات به ضرر شما کار میکنه منظور ما دشمن بودن و نخواستن خدا بر شما نیست.

 

مشکل خیلی ساده تر از این حرفاست.

 

باور و مقوله باور و میزان و کیفیت باور شما مشخص کننده میزان رزق و روزی دوم شما خواهد بود.

 

اگر باور منفی داشته باشید,اگر اوضاع و شرایط را در پولدار شدن خود دخییل بدانید,اگر بر کمبود مشتری و پول باور داشته باشید اگر باور کنید که خداوند نمیخواهد شما پولدار شوید,اگر باور های منفی و بسیار عمیقی نسبت به پول داشته باشید و ….

 

شما عملا با این باورها یک قفل محکم بر در این لوله بسیار بسیار و باز هم بسیار بزرگ زده و آن سیل رزق و روزی را بر روی خود میبندید و هر چقدر هم تلاش میکنید باز اوضاع تغییر نمیکند چرا که میزان تلاش شما مهم نیست چرا که در یک کلام ما تراکتور نیستیم ما متفاوت هستیم ما انسان و دارای قدرت ذهن و اندیشه هستیم.

 

این قدرت ذهن و اندیشه و نوع باورهای ما هست که این دریچه را باز یا بسته یا نیمه باز نگه می دارد.

به زندگی خودت با دقت نگاه کن و راجبش فکر کن ببین این رزق دوم بسته هست یا نه؟ اگه بسته بود به باورهای خودت نگاه کن و ببین واقعا چه باوری در مورد پول و ثروت داری؟

 

آیا باور داری که اگه پولدار بشی از خدا دور میشی ,یا نه باور داری اوضاع کشو خرابه و مردم قدرت خرید ندارن و …

یا نه فکر میکنی که همه موارد و نکات و باورهایی که در ذهنت هست همشون درسته؟اگه درسته نتیجه چی؟ نتیجه ای که میگری با این باورها همخونی داره یا نه؟

 

اگه همخونی نداره مطمئن باش دو تا علت داره یا چیز هایی هست که نمیدونی یا چیز هایی هست که اشتباه میدونی و اگه میخای نتیجه تغییر کنه باید این دو علت رو قبول کنی و سپس اونارو تغییر بدی.

 

اما چجوری دریچه رزق دوم رو به زندگیمون باز کنیم؟

خیلی سادس فقط باید باورهای عمیق و ریشه ای خودت رو بشناسی و اونارو ب روش هایی خاص و منحصر به فرد تغییر بدی برای اینکار باید وارد یک محیطی و مجموعه ای بشی که بتونی به نحوه احسن از آموزش ها و نکات مهمش استفاده کنی

مجموعه ای که به صورت صفر تا صد تمام اون چیزی که میخوای رو بهت یاد میده.

اگه میخوای در رزق دوم رو باز کنی روی لینک زیر کلیک کن.

علم ثروت کلید باز کردن در رزق دوم شماست.(کلیک کنید)

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post

درباره سجاد عبادی

هیچ قدرت و نیرویی در جهان نیست که از قدرت باور پر قدرت تر باشد تمامی نیروی های درونی فردر ا در اختیار دارد.تمام وقت و انرژی خود را برای شناسایی و تغییر باورها گذاشته ام و در این راه از قرآن و قوانین الهی استفاده می کنم.هر گاه باور خود را تغییر دهید زندگی تان تغییر خواهد کرد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

code

x

این مطالب را نیز ببینید!

چگونه مسیر زندگی را پیدا کنیم؟

در این بخش از مقالات مربوط به چگونه راجب موضوع مهمی با شما سخن می ...