لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم

اگر باورهایتان را با قوانین هستی همسو کنید رشد شما تضمینی است (سجاد عبادی)

خانه / چگونه / چگونه شک و تردید را از خود دور کنیم؟

چگونه شک و تردید را از خود دور کنیم؟

یکی از مهمترین عواملی که باعث می شود تا افراد در سردگمی بمانند وجود شک و تردید می باشد. برای حل این مشکل باید بدانیم که چگونه شک و تردید را از خود دور کنیم؟ اگر بتوانیم به این سوال مهم که چگونه شک و تردید را از خود دور کنیم؟ پاسخ دهیم بهتر می توانیم در هر موضوعی به ایمان برسیم.

در این بخش از مقالات مربوط به چگونه راه حلی در مورد از بین بردن شک و تردید در اختیار شما قرار می گیرد که می تواند بسیار مفید باشد.

من با سایر روش ها کاری ندارم فقط به صورت کلی یک قانون بسیار مهم را با شما در میان می گذارم که این قانون مهم اساس موفقیت تمام افراد موفق می باشد و باید آن را بدانید.

 

چگونه شک و تردید را از خود دور کنیم؟

چگونه شک و تردید را از خود دور کنیم؟

 

برای از بین بردن شک و تردید و دور کردن آن از خود باید بدانیم معنی و مفهوم شک چیست.اگر بدانیم شک چیست و چگونه ایجاد می شود بهتر می توانیم به آن پاسخ دهیم.

فهمیدن شک و تردید و مقابل آن که باور و ایمان است به ما کمک می کند تا بتوانیم واقعیت های زیادی را برای خود روشن کنیم.وقتی واقعیت ها را بدانیم آنوقت این شک و تردید ها نیز از بین خواهد رفت.

چگونه شک و تردید را از خود دور کنیم؟

برای پاسخ به این سوال باید بتوانیم شک را برای خودمان معنی کنیم.

شک در لغت به معنی تداخل در طرز فکر یعنی دو طرز فکر دو نوع فکر متفاوت دو نگرش متفاوت در وجود ما ایجاد میشه.

 دو نفر در وجود ما هست یعنی بعد عقلی و روحانی ما یکی هم نفس شیطانی و طغیانگر که مارو به سمت کارها و اعمال نادرست هدایت میکنه.

هر گاه در وجود ما شک ایجاد شه این به معنی اینه که این دو با هم سر یه موضوع مخالف هستند یکی میگه درسته یکی میگه اشتباهه.

یا یکی میگه مثبته یکی میگه منفیه.

مثبت و منفی بودنش هم از این لحاظ معنی میشه که یکی سازندس یکی هم ویرانگر.

شما وضعیت سلامتی,وضعیت مالی,وضعیت روابط خودتون رو میبینی با خودت میگی چرا من در این شرایط قرار دارم اون یکی چرا وضعیتش خوبه چرا به راحتی میتونه رابطه برقرار کنه به راحتی میتونه پول در بیاره و امثال این موارد.

اینا نوعی شک و تردیده که اگه جهت دهی شه قطعا نتایج با دیدگاه و باور قبلی فرق خواهد کرد.

هر چقدر شک ما ویرانگر باشه احساس ما بد خواهد بود هر چقدر شک ما سازنده باشه حس ما عالی تر خواهد بود.

شک اول مقدمه رسیدن به هر خواسته ای هست.

ما برا هر موضوعی فقط باید یه بار شک کنیم.اونم شک کلی.رفته رفته شک ما برا یه موضوع خاصی تیکه تیکه میشه.یعنی شک اول که چرا اینجوریه شک دوم خوب از کجا و چجوری این کارو انجام بدم و هی رفته رفته این شک مارو به سمت ایمان نزدیک میکنه.

برای اینکه بتوانید در مسیر درست قرار بگیرید و اگر الان در وضعیت خوبی نیستید باید به همه چیز شک کنید حتی باید به وجود خدا هم شک کنید.

وقتی به همه چیز شک کنید آنوقت مقدمات تحقیق و بررسی آغاز می شود و این تحقیق و مطالعه یعنی از بین بردن شک های درونی.

هیچ روشی برای از بین بردن شک و تردید وجود نداره دارو و قرص خاصی نیست باید تحقیق کنید و شک را با مدارک,با سند با مطالعه با دیدن آن چه که مخالف شک شماست آن را از بین ببرید.

اگر واقعا می خواهید پروسه از بین بردن شک را بدانید و از طریق شک به یک باور سازنده و مثبت برسید و سپس آن را به ایمان رسانده و نتایج را ببینید باید از محصول شک باور و ایمان که فقط مختص سجاد عبادی می باشد استفاده کنید.

تمام پیامبران,تمام افراد موفق,تمام افرادی که می بینید موفق شده اند از این سه پروسه عبور کرده اند قانونی که پایه و اساس تمام موفقیت ها چه در زمینه مالی,چه در زمینه کاری و چه در زمینه روابط و … می باشد باید این را بدانید.

اگر میخواهید پیرامون محصول شک ,باور و ایمان بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post

درباره سجاد عبادی

هیچ قدرت و نیرویی در جهان نیست که از قدرت باور پر قدرت تر باشد تمامی نیروی های درونی فردر ا در اختیار دارد.تمام وقت و انرژی خود را برای شناسایی و تغییر باورها گذاشته ام و در این راه از قرآن و قوانین الهی استفاده می کنم.هر گاه باور خود را تغییر دهید زندگی تان تغییر خواهد کرد.

یک نظر

  1. از معلومات بسیار عالی شما تشکر.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

code

x

این مطالب را نیز ببینید!

چگونه مسیر زندگی را پیدا کنیم؟

در این بخش از مقالات مربوط به چگونه راجب موضوع مهمی با شما سخن می ...