لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم

اگر باورهایتان را با قوانین هستی همسو کنید رشد شما تضمینی است (سجاد عبادی)

خانه / تغییر باورها / تغییر باورها با یک اصل بسیار مهم

تغییر باورها با یک اصل بسیار مهم

در این بخش از مقالات مربوط به تغییر باورها می خواهم راجب روشی مهم و بسیار قدرتمند با شما صحبت کنم که با استفاده از این روش می توانید باورهای خود را تغییر داده و خیلی راحت با مقوله تغییر باورها کنار بیاید.

 

مورد مهمی که در مقاله تغییر باورها با یک اصل بسیار مهم باید به اون توجه کنید اینه که این اصل جوری هست که خیلی از افراد از این روش فرار میکنند و متاسفانه دنبال روش هایی به درد نخوری می گردند تا خیلی سریع به خواسته های خود برسند.

 

دوستان ابتدای بحث یک قانون خیلی مهم را برای شما بازگو کنم و اون اینکه اگر بخواید خیلی سریع به خواسته برسید یعنی هرگز به خواسته نمیرسید.

 

تغییر باورها و پروسه تغییر باورها راه های خیلی زیادی را شامل می شود که بسیاری از این راه ها کلا مسیر را بیراهه می روند و افراد ساده لوحی هم هستند که دنبال همچین روش هایی میگردن تا خیلی سریع باورهای خود را تغییر دهند

 

اصلی که خیلی ها از آن فرار میکنن و به دنبال روش هایی به درد نخور برای تغییر باورهای خود هستند اصلی است به نام آگاهی و رسیدن به آگاهی.

تغییر باورها

تغییر باورها

 

تغییر باورها با یک اصل بسیار مهم

اصل مهمی که باعث تغییر باورها می شود اصل آگاهی و رسیدن به آگاهی خواهد بود.

فرض کنید باور شما این است که پول درآوردن سخت است.

خیلی از دوستان این رو به عنوان یک باور در نظر میگیرند اما در حقیقت این یک باور ظاهری هست که از یک باور ریشه ای و بسیار عمیقی که ریشه در باور مذهبی یا خصوصیات و ذات اصلی فرد دارد سرچمشه می گیرد.

 

یعنی شما یک باور بسیار عمیق و ریشه ای دارید که این نتیجه رو برا شما نشون میده و شما دارید سخت به دست آوردن پول رو تجربه میکند.

 

روش هایی مثل فایل های خود هیپنوتیزم یا فایل های هیپنوتراپی پنهان –  Subliminal Message یا جملات تاکیدی نمی تواند باورهای شما را تغییر دهد چرا که ذهن قانع نمی شود شاید در اویل نتایج نسبتا خوبی بگیرید اما این نتایج پایدار نخواهد بود.

 

شما برای تغییر باورها باید ذهن خود را قانع کنید باید از روش هایی استفاده کنید تا ذهن شما به آگاهی برسد.

 

یادتون باشه شما ربات نیستید شما انسان هستید و وارد این دنیا شدید تا کشف کنید نه اینکه مثل کامپیوتر خود را برنامه ریزی کنید.

 

هر چقدر بیشتر تحقیق کنید بیشتر ایمان میارید و بیشتر باورهای شما تغییر می کند.

 

انیشتن با تحقیق در کهکشان ها و بررسی رفتار بین ستارگان و کیهان به خداوند ایمان آورد نه با خواندن چند جمله.

 

ابراهیم خیلی الله زمانی توانست لقب خلیل الله یا دوست خداوند را به خود اختصاص دهد که با تحقیق به خداوند رسید.

 

حتما داستان آن را شنیده اید که اول ستارگان را خدای خود خواند بعد دید که آنها بعد از مدتی ناپدید می شوند و بعد خورشید را خدای خود انتخاب کرد و دید آن هم نا پدید می شود و فرمود خدای من نباید ناپدید شود و بعد از انجام این گونه تحقیق ها در آخر به خدای واقعی خود رسیده و به آن ایمان آورد.

 

هدف اصلی این است که بتوانید کشف کنید و خود نیز در این مسیر رشد کنید.

 

شما کاملا مختار هستید که برای تغییر باورها روش هایی به درد نخور هزینه کنید و به امید آنکه باور خود را تغییر دهید سالها منتظر بمانید اما من به شما قول میدهم که با این روش ها باورهای شما تغییر نخواهد کرد.

 

مشکل افرادی که روش های تغییر باورها را ایجاد می کنند آن است که آنها به انسان ها به چشم یک ربات می نگرند و دوست دارند روش های خود را به این افراد تحمیل کنند و آنها را وسیله آزمایشات خود قرار دهند.

 

یادتون باشه برای اینکه بتوانید هم به آرامش واقعی برسید و هم باورهای خود را تغییر دهید باید به آگاهی برسید.

 

در اول مقاله هم عرض کردم که این اصل بسیار مهم خواهان زیادی ندارد خیلی از افراد مایل به آگاهی و رسیدن به آگاهی نیستند.آنها در مقابل رسیدن به آگاهی مقاومت نشان می دهند و این مقاومت ها نشان می دهد که آنها هرگز تغییر نخواهد کرد.

تغییر باورها با یک اصل بسیار مهم همان رسیدن به آگاهی و از بین بردن شک های درونی خواهد بود.اگر میبیند نتیجه مورد دلخواه شما نیست.در پی آن تحقیق کنید تا رفته رفته دلایل برای شما روشن شود.

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post

درباره سجاد عبادی

هیچ قدرت و نیرویی در جهان نیست که از قدرت باور پر قدرت تر باشد تمامی نیروی های درونی فردر ا در اختیار دارد.تمام وقت و انرژی خود را برای شناسایی و تغییر باورها گذاشته ام و در این راه از قرآن و قوانین الهی استفاده می کنم.هر گاه باور خود را تغییر دهید زندگی تان تغییر خواهد کرد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

code

x

این مطالب را نیز ببینید!

4 عامل مهم در گفتن جملات تاکیدی مثبت

دوست عزیز حتما تا حالا به قدرت جملات تاکیدی و ماهیت اونا پی بردی و ...