لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم

اگر باورهایتان را با قوانین هستی همسو کنید رشد شما تضمینی است (سجاد عبادی)

خانه / پول و کسب و کار / یک دعای تضمینی برای افزایش رزق و روزی

یک دعای تضمینی برای افزایش رزق و روزی

افزایش رزق و روزی یکی از مهمترین مواردی هست که خیلی ها و نیز خود شما دنبال آن هستید.

شاید یکی از آن دسته از افرادی باشید که می خواهید رسیدن به رزق و روزی بیشتر را با دعا و جادو  و طلسم افزایش دهید و می خواهید جادو یا طلسمی را پیدا کنید که رزق و روزی شما را بیشتر کند.

 

اگر به دنبال فراونی و افزایش رزق و روزی خود هستید این مقاله برای شما نوشته شده است.

 

در این مقاله می خواهم یک دعای رزق و روزی تضمینی بدون ذره ای خطا و صد در صد تضمینی را به شما معرفی کنم که بتوانید از طریق آن به هر آنچه که می خواهید برسید.

 

شاید سالها منتظر همچین دعایی بودید شاید بارها انواع و اقسام دعاها را بررسی کردید آنها را تست کردید ولی نتوانسته اید جواب و نتیجه مد نظر خود را از آن بگیرید.

ولی من در اینجا به شما دعای رزق و روزی فراوان را آموزش خواهم داد.

 

از شما می خواهم اگر واقعا به دنبال افزایش رزق و روزی خود هستید و واقعا می خواهید رزق و روزی فراونی به دست بیاورید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید چرا که این بزرگترین شانسی هست که نصیب شما شده است.

 

یک دعای تضمینی برای افزایش رزق و روزی

 

میخواهم ذهن شما را نسبت به دعا و جادوگری باز کرده و یک دعای تضمینی را در اختیار شما قرار دهم

 

لطفا این آیات الهی را با دقت مطالعه کنید.

 

در سوره بقره آیه 102 خداوند می فرماید:

 

و (یهود) از آنچه شیاطین در عصر سلیمان بر مردم می‌خواندند پیروی کردند. سلیمان هرگز (دست به سحر نیالود و) کافر نشد ولی شیاطین کفر ورزیدند و به مردم سحر آموختند؛ و (نیز یهود) از آنچه بر دو فرشته بابل «هاروت» و «ماروت»، نازل شد پیروی کردند.

 

(آن دو، راه سحر کردن را، برای آشنایی با طرز ابطال آن، به مردم یاد می‌دادند. و) به هیچ کس چیزی یاد نمی‌دادند، مگر اینکه از پیش به او می‌گفتند: «ما وسیله آزمایشیم کافر نشو! (و از این تعلیمات، سوء استفاده نکن!)»

 

ولی آن‌ها از آن دو فرشته، مطالبی را می‌آموختند که بتوانند به وسیله آن، میان مرد و همسرش جدایی بیفکنند ولی هیچ گاه نمی‌توانند بدون اجازه خداوند، به انسانی زیان برسانند.

 

آن‌ها قسمت‌هایی را فرا می‌گرفتند که به آنان زیان می‌رسانید و نفعی نمی‌داد؛ و مسلماً می‌دانستند هر کسی خریدار این گونه متاع باشد، در آخرت بهره‌ای نخواهد داشت؛ و چه زشت و ناپسند بود آنچه خود را به آن فروختند، اگر می‌دانستند!!

 

آنچه از این آیه میشه برداشت کرد اینه که:

 

1-در حکومت حقّ و زمامداری حاکم الهی نیز همه‌ی مردم اصلاح نمی‌شوند، گروهی کج‌روی می‌کنند.

 

2-ساحران برای مقدّس جلوه دادن و توجیه کار خود، سلیمان را نیز ساحر معرّفی می‌کردند.

 

3-تعلیم و تعلّم و إِعمال سحر، در ردیف کفر است.

 

4-برای مقابله با علوم مضرّ و عقاید انحرافی، آگاهی صالحان از آن‌ها لازم است.

 

5-گاهی علم و دانش، وسیله آزمایش است.

 

6-تفرقه انداختن میان زن و شوهر، کاری شیاطینی و در حدّ کفر است.

 

7 -سحر و جادو واقعیّت دارد و در زندگی انسان مۆثّر است.اما قدرت فقط دست خداوند است زمانی که به ان باور داشته باشی.

 

در سوره طه آیه 69 خداوند می فرماید کسی که دعا نویسی می کند و کسی که دعایی برای رزق روزی خود یا برای انجام کاری بنویسید جز رستگاران نخواهد بود.

 

و مهمترین بخش آن این است:

 

جادو کفر است، و کفر از جانب انبیاء محال است» پس این آیه دلیل است که جادوگر کافر است شیطان ها کافر شدند که به مردم جادو می آموختند

 

خوب تا به اینجا فکر کنم متوجه شدید که جادوگری کفر بوده و کسی که دعا نویسی میکند یا رمال و جادوگر است به هیچ عنوان رستگار نمی شود چه برسد به این که بتواند رزق و روزی شما  را بیشتر کند.

 

چرا که از بی خردی مردم, از عدم آگاهی مردم سوء استفاده می کند و سوء استفاده در قوانین و سنت های الهی خلاف بوده و دارای شدیدترین برخورد ها می باشد.

 

و کسی که به سمت دعا نویس می رود و دنبال طلسم و جادویی برای افزایش رزق و روزی خود است نیز نصیب و بهره ای ندارد چرا که

1 . ایمان آوردن به خداوند به واسطه دعا و طلسم و جادو و این موارد نیست و فرد باید به آگاهی برسد تا بتواند ایمانش تکمیل شود و این موارد ایمان کاذب و شیطانی می باشد.

 

2 . رزق و روزی به سبب تلاش میسر است و اگر دیدگاه ها و باورهای منفی در مورد پول داشته باشید به هیچ عنوان نمی توانید رزق و روزی خود را بیشتر کنید.

 

3 . این دنیا یک قانون مهم و بسیار حیاتی دارد و آن قانون باور و ایمان می باشد که در ادامه توضیحاتی پیرامون آن خدمت شما عرض می کنم.

 

و اما یک دعای تضمینی برای افزیش رزق و روزی

 

خیلی ساده به شما میگویم.پس با دقت بخوانید.

 

من و شما و همه افراد وقتی در حال رشد و بزرگ شدن بودیم رفته رفته یک سری باورها در وجود ما شکل گرفت مثل پول دراوردن سخت است,برای به دست اوردن پول باید سخت تلاش کنید.,رزق و روزی خیلی کم و محدود است,رزق و روزی در کار حرام بیشتر است,رزق و روزی به صورت شانسی است یا اگه باور داشته باشید مشتری کم است,اگر باور داشته باشید که فروش شما کم است,اگر باور داشته باشید که هر کاری می کنید فروش بالا نمی رود و ….

 

همه این ها دلایلی دارد که ما اسم آن را می گذاریم باورهای منفی در مورد پول و ثروت.

 

درواقع شما اگر باور داشته باشید که رزق و روزی کم است و به این باور خود متعصب باشید و خیلی راحت بتوانید آن را به دیگران ثابت کنید باید بگویم حق با شماست چرا که شما به آن باور دارید.

 

وقتی به موضوعی باور داشته باشید جهان هستی شرایطی را فراهم می کند تا بتواند باور شما را به شما ثابت کند.

 

یعنی شما در شرایطی قرار می گیرید که رزق و روزی کمی را تجربه کنید تنها به این دلیل که شما به آن باور دارید.

 

شما برای افزایش رزق و روزی خود نباید به دنبال طلسم و جادو باشید چرا که این کار نه تنها باعث افزایش رزق و روزی نمی شود بلکه آن را کمتر و کمتر هم می کند.

 

شما برای افزایش رزق و روزی خود نباید دنبال کارهای بی خردانه باشید باید ذهن و عقل و شعوری که خداوند به شما ارزانی داشته را به کار ببرید و از آن به نفع خود استفاده کنید.

 

تنها راهی که می تواند باعث افزایش رزق و روزی شود فقط و فقط تغییر باورها می باشد.

 

روشی که خدمت شما عرض می کنم و آن در مورد تغییر باورها هست را می توانید از طریق کلیک روی تصویر زیر به صورت کامل یاد بگیرید توضیحات آن را مطالعه کرده و ببینید بهترین دعای تضمینی برای افزایش رزق و روزی چگونه در کمتر از یک هفته آثار خود را نشان می دهد و باعث رونق کسب و کار و امور مالی شما می شود.

 

درواقع شما قرار است قدم به قدم علم ثروت را یاد گرفته و از همان روز های اول نتایج را ببینید.

 

برای دریافت دعای تضمینی برای افزایش رزق و روزی خود روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

افزایش رزق و روزی

افزایش رزق و روزی

 

امیدوارم مقاله یک دعای تضمینی برای افزایش رزق و روزی برای شما مفید و سودمند باشد برای درج نظر با ارزش خود می توانید از منوی زیر استفاده کنید.

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post

درباره سجاد عبادی

هیچ قدرت و نیرویی در جهان نیست که از قدرت باور پر قدرت تر باشد تمامی نیروی های درونی فردر ا در اختیار دارد.تمام وقت و انرژی خود را برای شناسایی و تغییر باورها گذاشته ام و در این راه از قرآن و قوانین الهی استفاده می کنم.هر گاه باور خود را تغییر دهید زندگی تان تغییر خواهد کرد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

code

x

این مطالب را نیز ببینید!

چگونه پولدار شویم

چگونه پولدار شویم؟ یا چگونه پول به دست می آوریم؟ سوالی است که همیشه ذهن ...