لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم

اگر باورهایتان را با قوانین هستی همسو کنید رشد شما تضمینی است (سجاد عبادی)

خانه / درباره من

درباره من

بهترین زمان برای تغییر زندگی قرار گرفتن در شرایط سخت است.

هیچ زمانی بهتر از این زمان نیست.

شاید با خود بگوئید الان شروع میکنه و میگه 400 الی 500 جلد کتاب خودنم و میخوام زندگی شمارو تغییر بدم.ولی حقیقت امر اینه که من نه در سمیناری شرکت کردم,نه کتاب زیادی مطالعه کردم من فقط از نیرویی کمک گرفتم که باید میگرفتم و آن نیرو کسی نیست جز الله.شم نویسندگی و ارائه مطالب و نکاتی که در هیج کتابی نوشته نشده است یکی از بارزترین مهارت ها و تخصص های من است.مهارت و تخصصی که در وجود من است و وقتی ان را به دیگران منتقل میکنم زندگیشان تغییر میکند.

هر چقدر اوضاع بد و مشکلات و سختی ها بیشتر می شد در اوایل توان من رو برای حرکت کمتر و کمتر می کرد ولی وقتی این موضوع را کاملا درک کردم که من در دل مشکلات باید رشد کنم این درک با وجود من آمیخته شد و دیگر قضیه و داستان زندگی من به کل تغییر جهت داد.

وقتی فهمیدم که خداوند از طریق مشکلات با من سخن میگوید و خداوند بیشتر از خود من میخواهد که رشد کنم دیگر همه چیز به کل تغییر کرد.

توان از دست رفته من مجدد باز سازی شد و با تمام توان به سمت جلو حرکت کردم.

قبلا به دلیل عدم شناخت صحیح از قوانین زندگی ,کسب و کارهای متفاوتی راه اندازی کردم,برای گذران زندگی مجبور شدم کارگری کنم,زیر دست بنا کار کنم,سیم کشی کنم,رنگ کاری و انواع و اقسام کارهایی که هیچ کدامشان در من لذت و شوق و خوشحالی و عقش ایجاد نمی کرد و صرفا به خاطر گذران زندگی تن به این کارها می دادم.

همیشه دست به کارهایی میزدم که نه تنها حال و احساس من رو خوب نمی کرد بلکه بدتر هم می کرد شکست های مالی پشت سر هم بدهکاری های مداوم که ظاهرا با وجود و افکار و باورهای مریض من در هم آمیخته شده بود و هیچ راهی برای فرار از این موارد هم نداشتم هر روز بدهکار تر میشدم چرا که باور مریض من این بود که مرد باید بدهکار باشد.

وقتی درآخرین کار خودم که کل سرمایه خانواده من بود شروع به کار و پرورش شتر مرغ کردم و هیچ تخصصی هم در این کار نداشتم بعد از مدتی تعدادی بوقلمون نیز به این شتر مرغ ها اضافه کردم و کارمو رو شروع کردم ولی بعد از 6 ماه,تمام اون چیزی که در فکرش بودم برملا شد و با یه بیماری نزدیک به 80 درصدشون تلف شدن و یه باری از غم و ناراحتی و سرکوفت خانواده و حرف دیگران منو به شدت مورد آزار قرار داد.باری که هرگز نمیتونستم تحمل کنم.میخواستم دیگه از این وضعیت خلاص شم.

دوستی تماس گرفت گفت در تهران کاری هست بریم اونجا مشغول باشیم.گفتم فعلا نمیتونم چون باید این بوقلمون هارو یه کاریشون بکنم.

وقتی در دل اون سختی ها از خداوند درخواست کردم که راهی نشونم بده دو روز بعد شخصی تماس گرفت و گفت تمام اون محصولات رو من میخرم.

و اینجا بود که پروسه تغییر من با درخواست و با قاطعیت خواستن از خداوند شروع شد.

در کمتر از سه روز وارد تهران شده و در یکی از بزرگترین شرکت های تابلو برق که خیلی ها آرزشو داشتن مشغول به کار شدم.

اونجا موارد خیلی زیادی یاد گرفتم و تجربیات فراوانی به دست آوردم که بعدا منجر به ایجاد بزرگترین سایت آموزشی برق در کشور شد که با نام تابلو برقی مشغول به فعالیت است (سایت تابلو برقی رو از اینجا مشاهده کنید)

بعد از مدتی کار در اون شرکت,دیدم اینجا نمیتونم به خواسته هام برسم نیاز من و نیاز به رشد و کمال اجازه نمیداد با حقوق ماهی 700 هزار تومان کار کنم.

بعد از مدتی یه سری اتفاقاتی افتاد که با عنوان جبر ظاهری خدواند وارد سختی شدم و فهمیدم که باید برم یه سری حرف هایی زده شد و من از اونجا اخراج شدم و وقتی از در شرکت اومدم بیرون فریاد زدم به بزرگیت قسم دیگه زیر دست کسی کار نمیکنم.

این خواستن با ایمان درونی باعث شد در کمتر از دو ساعت مسیر رو دریافت کنم.

8 ماه تمام در یه شهر غریب بیکار موندم بدون یک ریال منبع درآمد و فقط رو خودم کار کردم.

در این مدت کلی بدهکار شدم ولی ایمان و باوری از درون فریاد میزد که به زودی در مسیر درست موفقیت گام بر میداری.

بعد از مدتی متوجه شدم من توانایی و علاقه بی نظیری به شناخت قوانین هستی دارم و خیلی دوست دارم رو این موضوعات کار کنم.

تا اینکه ایده تغییر باورها رو دریافت کردم.این ایده به خاطر پول نبود چون میدونستم که علاقه رفته رفته هم شهرت,هم پول و هم خیلی چیزهارو در مسیر من قرار میده و نیازی نیست به خاطرشون خودمو عصبی کنم.

تغییر باورهارو با قوانین و نظام و سنت های الهی آمیخته کردم و باعث شدم تا افراد به تمام سوالات ذهنی خودشون پاسخ بدن.

اولین مجموعه و قدرتمند ترین مجموعه راز تغییر تا تحول رو هم آماده کردم تا افراد بدون اینکه خودشون رو قول بزنن باواقعیت ها روبه رو شده و هم پاسخ سوالات ذهنی خودشون رو دریافت کنن هم در مسیر درست قرار بگیرن.

مجموعه راز تغییر تا تحول بر خلاف سایر مجموعه ای سایر افراد اصلا به مقوله قانون جذب نمی پردازه بلکه با قوانین هستی شمارو بیدار میکنه و در مسیر درست قرار میده.

میتونید جهت مشاهده نتایج افراد از مجموعه راز تغییر تا تحول اینجا کلیک کنید

هر شخصی مسئول زندگی خود هست.

هیچ شانسی در این دنیا وجود ندارد.

همه چیز طبق قوانین مشخصی داره اتفاق میوفته.

هر چقدر بهتر و بیشتر این قوانین رو بدونید زندگی ایده آل تری خواهید داشت.

هیچ اتفاقی بدون دلیل نیست همه چیز طبق قوانین جهان هستی داره رخ میده.

سنت ها و قوانین الهی ثابت ان و هیچ وقت تغییر نمی کنند.

قانون جذب نمیتواند خلاء های ذهنی شمارا پر کند.

قانون جذب نمیتواند به سوالات ذهنی شما پاسخ دهد.

باید با آگاهی به همه چیز برسید نه با تقلید کورکورانه.این با سنت های الهی در تضاده

اگر میخواهید زندگی موفقی داشته باشید این قوانین رو بدونید و ازش استفاده کنید.

جوهره و ثمره زندگی هر شخص به باورهای او  بستگی دارد هرچقدر باور سازنده و مثبت باشد فرد مسیر پیشرفت و ترقی را طی خواهد کرد و هر چقدر باور مخرب و منفی باشد فرد در زندگی به پیشرفتی نائل نخواهد شد.

 

باور از نگاه سجاد عبادی:

هیچ قدرتی,هیچ نیرویی,هیچ انرژی فراتر و قدرتمند تر از باور نیست.تمامی نیروهای درونی فرد را در جهتی که بخواهد به حرکت در می آورد خواه این جهت مثبت باشد خوا منفی خواه به صلاح فرد باشد خواه به ضرر فرد.ارادت خاصی به کلمه باور و قدرت این نیروی خارق العاده دارم تمامی قوانین و نیروهای درونی را تحت سلطه و در اختیار خود دارد.می تواند شگفتی ساز باشد, می تواند مخرب و ویران کننده باشد بستگی به شخص دارد.خوشبختانه قابل تغییر است و روش های تغییر آن نیز ساده است ولی به زمان نیاز دارد تا دورباره رشد کند و شرایط را طوری که خواستاریم رقم بزند.

امیدوارم  بتونم با ارائه مطالب و نوشته هایی تو دوست خوبم رو ترغیب کنم که بتونی باورهای منفی خودتو شناسایی کنی و در جهت تغییر اونا گام برداری.

محصولاتی که تا کنون در سایت سجاد عبادی-تغییر باورها قرار گرفته است.

بزرگترین مجموعه آموزشی که با قوانین شما رو بیدار میکنه و در میر درست قرار میده

با عنوان مجموعه راز تغییر تا تحول در زندگی من

محصول رسیدن به خواسته ها در مدار 186 درجه که با تکیه بر آیه 186 سوره بقره تولید شده است و شمارا به آرامش مطلق الهی متصل میکند آرامشی که مقدمه دریافت سایر نعمت هاست

انفجاری بزرگ در فروش که با ارائه 14 ایده باعث افزایش فروش شما می شود.

و سایر محصولات دیگر.

به مرور نیز محصولات دیگری در مورد موضوعات مختلف زندگی آماده و در سایت قرار میگیرد.

برای شما عزیزان آرزوی بهترین ها و بارش نعمت, سلامتی و ثروت را از خدای وهاب خواستارم.

2 نظر ها

 1. میخواستم در تلگرام و سایتتون عضو بشم لطفا من راهنمایی کنید

  • با سلام.
   دوست عزیز باید تلگرامتون آپدین باشه تا بتونید به کانال دسترسی داشته باشید.
   برای عضویت در سایت نیز از منوی سمت راست استفاده کنید.
   موفق و سلامت باشید.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

*

code